17_20240706_215938.jpg

SLOVÁCI MAJSTRAMI EURÓPY

Slovenskí reprezentanti v športovom cheerleadingu získali na ICU Majstrovstvách Európy v Nórsku ZLATÉ MEDAILE. Na tomto veľkom úspechu mali veľký podiel práve členovia zvolenského športového klubu TŠK F.R.E.S.H. Srdečne gratulujeme.

Slovenskí reprezentanti v športovom cheerleadingu získali na ICU Majstrovstvách Európy v Nórsku ZLATÉ MEDAILE. Náš team sa riadil známym: veni, vidi , vici - prišiel som, videl som, zvíťazil som a na prvom štarte národnej reprezentácie pod vedením tréneriek Karin Černej a Anastasie Maksimovej nenechali nič na náhodu. Išli do súboja s ďalšími šiestimi národnými temami s maximálnym nasadením a zúročili tvrdú drinu počas prípravy do najcennejšieho kovu: ZLATA. 

V dvadsaťdeväť člennom teame bolo 21 športovcov z nášho klubu F.R.E.S.H., a tak tvorili základ zlatého úspechu Slovenska práve naši, Zvolenčania.  Emócie na pódiu boli obrovské, slzy tiekli po lícach snáď každému v obrovskej hale kongresového centra Oslofjord. Slovak cheer team zaujal nie iba výkonom ale aj skvelou prezentáciou počas celého pobytu, stal sa miláčikom nórskych, fínskych aj švajčiarskych cheerleaderov počas všetkých sprievodných akcií. 

Sme nesmierne hrdí na našich športovcov a vďační trénerkám, ich asistentkám ( Lucke, Linde, Sofii, Tinke) a celému realizačnému teamu. 

Úspech zvolenských cheerleaderov - "frešákov" ocenil na oficiálnom stretnutí aj primátor mesta Zvolen pán Vladimír Maňka. Z jeho rúk prijali všetci milé darčeky a gratuláciu aj prezidentka Slovenskej cheerleading únie a hlavná trénerka klubu TŠK F.R.E.S.H. Zvolen Zuzana Niščáková.